Mimello Freak Agency to przeciwieństwo działających na rynku dotychczasowo Agencji Modelek i Modeli.
Jesteśmy Agencją reklamową, która skupia nietypowe osoby. Każda nasza postać posiada „coś” wyróżniającego z tłumu – poczynając od talentu czy pasji, jakim może być umiejętność żonglerki, jazda na monocyklu, kończąc na nietypowym wyglądzie np. bardzo niskim wzroście czy licznych tatuażach.
Jednym słowem nasza Agencja skupia Freak’ów 🙂

 

Jesteśmy po to aby Inspirować !

Nasze niekonwencjonalne podejście ma na celu zainspirować agentów domów mediowych, reżyserów, producentów reklam, filmów, seriali czy teledysków oraz fotografów, aby dostrzegli ogromny potencjał, jaki drzemie w setkach ludzi, których nie można tak łatwo odnaleźć w standardowych agencjach reklamowych.

Dzięki naszym Freak’om można ukazać wiele rzeczy w interesujący sposób, pobudzając wyobraźnię odbiorcy i tym samym wzbudzając zainteresowanie setek ludzi.

 

Kogo u nas znajdziesz ?

Możesz w naszej bazie odnaleźć m.in.

Brzuchomówcę, Kobietę Gumę, Baletnicę, Gimnastyczkę Artystyczną, Strongman, Monocyklistę, Małego człowieka, Połykacza ognia, Żonglera, Mima, Akrobatę, Szczudlarza, Jojarza, Ekwilibrystę i wielu, wielu innych.

Nasza baza ciągle się powiększa, więc jeśli nawet ktoś nie widnieje na naszej stronie to nie znaczy, że nie mamy go w naszej bazie.

 

Może chcesz do nas dołączyć ?

Jeśli Ty czujesz, że w yróżniasz się z tłumu poprzez jakąś umiejętność czy wygląd to zgłoś się do nas!

Szukamy nietypowych osób m.in. z różnymi umiejętnościami, oraz nietypowym wyglądem np. z licznymi tatuażami ect.

 

Misja

Naszą misją jest zrzeszenie ciekawych, nietypowych osób, które chcą działać w branży reklamowej oraz artystycznej.